Mansoor Academy

Mansoor Academy to marzenie, które przez wiele lat było starannie pielęgnowane. To marzenie, które dzięki setkom rozmów z uczniami i rodzicami otrzymało wreszcie skrzydła do działania. Mansoor Academy, którą zespół wspaniałych ludzi tworzy i otwiera dla Państwa, to szkoła wypełniona pasją, profesjonalizmem i pozytywnym nastawieniem. To miejsce dla całej rodziny – otwarte na potrzeby i pomysły zarówno dorosłych jak i dzieci. Wyzwania współczesnego świata łatwiej jest podejmować z doskonałą znajomością języka angielskiego, który jak wiemy jest językiem światowym. Dlatego naszym wyzwaniem jest przekazywanie wiedzy w taki sposób by zajęcia dawały  radość, satysfakcję i widoczne efekty. Naszym priorytetem jest Państwa sukces językowy.