Zajęcia dla dzieci od 2 do 12 lat


Przejdź

Kursy dla młodzieży


Przejdź

Kursy dla dorosłych


Przejdź

Kursy indywidualne


Przejdź

Kursy które oferujemy

ZAJĘCIA DLA DZIECI od 2 do 12 lat

Mansoor Academy to szkoła, która myśli o przyszłości dzieci dlatego realizujemy Program National Geographic Learning.
Kursy z National Geographic to więcej niż zwykły angielski. Język staje się tu narzędziem, żeby poznać niezwykły świat, który nas otacza. Bogactwo językowe jest zaprezentowane przy pomocy przepięknych zdjęć i filmów. Daje to młodym uczniom poczucie autentyczności języka i rodzi prawdziwą chęć poznawania świata. Dziesięć różnych poziomów pozwala nam dokładnie dobrać kurs idealny dla każdego ucznia.
Nasi uczniowie stają się Uczniami National Geographic Learning.

Uczeń National Geographic Learning czyli…

Ambitny Uczeń – wie, że język angielski jest podstawą światowej komunikacji i chce go poznać jak najlepiej.
Pewny siebie Mówca – nie ma kompleksów, z każdym człowiekiem znajdzie wspólny temat do rozmowy, również po angielsku.
Wnikliwy Obserwator – autentyczne miejsca i prawdziwi ludzie National Geographic Learning zaspokajają naturalną ciekawość młodego człowieka.
Przyjazny Podróżnik – National Geographic Learning zabiera uczniów w podróż po świecie różnych kultur, ucząc szacunku i dobrych manier.
Świadomy Ekolog – National Geographic Learning kształtuje postawę proekologiczną, zgodnie z hasłem dbajmy o świat, w którym żyjemy.
Obywatel świat XXI wieku – uczeń nabywa kompetencji XXI wieku razem z rozwijaniem umiejętności językowych.

KURSY DLA MŁODZIEŻY

Zapraszamy młodzież na zajęcia języka angielskiego ogólnego, które stopniowo przygotowują do znanych na całym świecie egzaminów Cambridge. Ucząc się z nami w przyjaznej atmosferze z zastosowaniem efektywnych metod młodzież osiąga wysoki poziom języka angielskiego i z powodzeniem może podejmować wyzwania nie tylko państwowych, ale również międzynarodowych egzaminów.
Oferujemy również kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego. Nasi lektorzy na bieżąco śledzą zmiany w systemie edukacyjnym, dlatego profesjonalnie przygotowują do egzaminów szkolnych.
Młodzi ludzie, którzy chcieliby zdawać FCE, CAE czy TOEIC również znajdą ofertę dla siebie.
Kursem przygotowywanym specjalnie dla naszej szkoły jest konwersacyjny kurs RPG, który proponujemy od poziomu B1.
Dodatkowo każdy uczeń otrzymuje dostęp do Mansoor Academy on-line. Może ćwiczyć nowe słownictwo, zwroty, a nawet gramatykę kiedy tylko zechce. Lektor widzi aktywność uczniów i może ich tym samym motywować do bardziej systematycznej pracy. Nauka słówek jeszcze nigdy tak bardzo nie przypominała gier komputerowych.


KURSY DLA DOROSŁYCH

Zapraszamy na kursy ogólne rozwijające umiejętności pisania, czytania, rozumienia ze słuchu oraz mówienia. Są to kursy przeznaczone zarówno dla osób rozpoczynających jak i kontynuujących naukę języka angielskiego. Testy poziomujące gwarantują naukę w grupie na optymalnie dobranym poziomie zaawansowania.
Oferujemy także kursy konwersacyjne. Umożliwiają one prace nad płynnością i poprawnością mówienia w języku angielskim. Przeznaczone są dla osób z przewagą biernej znajomości języka nad umiejętnością mówienia oraz dla osób, które mimo wielu lat nauki nie zaczęły porozumiewać się w języku angielskim.

Kursy egzaminacyjne

przeznaczone są dla osób, które chcą zdać egzaminy potwierdzające ich kompetencje językowe. FCE odpowiada poziomowi B2 w skali poziomów Rady Europy. Certyfikat zdobyty na tym poziomie potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w przypadku oceny B lub C, na poziomie C1 w przypadku oceny A. CAE odpowiada poziomowi C1w skali poziomów Rady Europy. Certyfikat zdobyty na tym poziomie potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie C1 w przypadku oceny B lub C, na poziomie C2 w przypadku oceny A. CPE odpowiada poziomowi C2 w skali poziomów Rady Europy. Certyfikat zdobyty na tym poziomie potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie C2.

Proponujemy zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu w dogodnych godzinach. Do każdego kursy Słuchacz otrzymuje dostęp do Mansoor Academy on-line dzięki temu może ćwiczyć język o każdej porze 7 dni w tygodniu.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidualne są najbardziej elastyczną formą kursu językowego. Program kursu, terminy i częstotliwość zajęć dostosowane są do indywidualnych potrzeb Słuchacza. Może to być kurs ogólny, egzaminacyjny lub specjalistyczny. W przypadku tego kursu można elastycznie zmieniać intensywność, a także w trakcie modyfikować program zajęć. Lektor dostosowuje metody i tempo nauki do potrzeb Słuchacza.
Zajęcia indywidualne są doskonałą alternatywą dla wszystkich, którzy mają specyficzne wymagania językowe (pomoc w przygotowaniu np. prezentacji, wystąpienia, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, wyjazdu zagranice, słownictwa z określonej dziedziny).
Są też świetnym rozwiązaniem dla osób, które mają nietypowe godziny pracy.