Kursy

Znajdź odpowiedni kurs dla siebie i najbliższych.
Angielski dla dzieci od 2 roku życia. Zajęcia grupowe i indywidualne. Kursy ogólne, egzaminacyjne oraz konwersacyjne.


Przejdź do kursów

Zapisy

Nie czekaj.

Już dziś napisz jakim kursem jesteś zainteresowany,
a my na pewno się z Tobą skontaktujemy.


Przejdź do zapisów

TEDDY EDDIE

TEDDY EDDIE czyli niebanalny angielski dla Najmłodszych. Nauka języka obcego rozwija strategie uczenia się oraz pozytywnie wpływa na rozwój umysłowy dziecka.


Przejdź do Teddiego

Szkoła prowadzona z pasją i celem

W Mansoor Academy stawiamy poprzeczkę wysoko. Nasi nauczyciele są ekspertami w swoich dziedzinach, a metody starannie wyselekcjonowanymi i górującymi spośród wielu metod świata.

Misja

Mansoor Academy to marzenie, które przez wiele lat było starannie pielęgnowane. To marzenie, które dzięki setkom rozmów z uczniami i rodzicami otrzymało wreszcie skrzydła do działania. Mansoor Academy, którą zespół wspaniałych ludzi tworzy i otwiera dla Państwa, to szkoła wypełniona pasją, profesjonalizmem i pozytywnym nastawieniem. To miejsce dla całej rodziny – otwarte na potrzeby i pomysły zarówno dorosłych jak i dzieci. Wyzwania współczesnego świata łatwiej jest podejmować z doskonałą znajomością języka angielskiego, który jak wiemy jest językiem światowym. Dlatego naszym wyzwaniem jest przekazywanie wiedzy w taki sposób by zajęcia dawały  radość, satysfakcję i widoczne efekty. Naszym priorytetem jest Państwa sukces językowy.

Pasja
100%
Pomysł
100%
Zaangażowanie
100%
Swoboda
100%

Nasi Partnerzy


LangLion to platforma do kompleksowego zarządzania szkołą językową. Stanowi odpowiedź na nieefektywne korzystanie z wielu rozwiązań informatycznych np. kilka arkuszów kalkulacyjnych, które ze sobą nie współpracują.

langlion.com


JaTyKwiaty to kwiaciarnia, pracownia i studio dekoracji ślubnych o łącznej powierzchni 137m2. W branży florystycznej jesteśmy od 2005 roku, a od 2014 siedziba firmy mieści się w podwarszawskim Radzyminie.

jatykwiaty.pl


Akademia Młodego Hakera powstała jako wyraz niezgody na tysiące godzin spędzanych przez nastolatki w towarzystwie Playstation i Angry Birds.

mlodyhaker.pl


NOWOCZESNE KURSY JĘZYKOWE / PERSPEKTYWICZNE CERTYFIKATY CAMBRIDGE / NOWATORSKIE SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI
ODKRYWCZE KURSY ZA GRANICĄ / PIONIERSKIE ROZWIĄZANIA ONLINE

lang.com.pl


REGIPIO to wydawnictwo edukacyjnych gier planszowych i karcianych do nauki języków obcych, które w niekonwencjonalny sposób wykorzystują ideę nauki poprzez zabawę.

regipio.com


Pojęcie „przyjazna słodycz”, cechuje się brakiem zbędnych dodatków, sztucznych polepszaczy, tłuszczy utwardzonych i konserwantów.

cukiernia-malgosia.pl