Kursy

Znajdź odpowiedni kurs dla siebie i najbliższych.
Angielski dla dzieci od 2 roku życia. Zajęcia grupowe i indywidualne. Kursy ogólne, egzaminacyjne oraz konwersacyjne.

Zapisy

Nie czekaj.

Już dziś napisz jakim kursem jesteś zainteresowany,
a my na pewno się z Tobą skontaktujemy.

TEDDY EDDIE

TEDDY EDDIE czyli niebanalny angielski dla Najmłodszych. Nauka języka obcego rozwija strategie uczenia się oraz pozytywnie wpływa na rozwój umysłowy dziecka.

Szkoła prowadzona z pasją i celem

W Mansoor Academy stawiamy poprzeczkę wysoko. Nasi nauczyciele są ekspertami w swoich dziedzinach, a metody starannie wyselekcjonowanymi i górującymi spośród wielu metod świata.

Misja

Mansoor Academy to marzenie, które przez wiele lat było starannie pielęgnowane. To marzenie, które dzięki setkom rozmów z uczniami i rodzicami otrzymało wreszcie skrzydła do działania. Mansoor Academy, którą zespół wspaniałych ludzi tworzy i otwiera dla Państwa, to szkoła wypełniona pasją, profesjonalizmem i pozytywnym nastawieniem. To miejsce dla całej rodziny – otwarte na potrzeby i pomysły zarówno dorosłych jak i dzieci. Wyzwania współczesnego świata łatwiej jest podejmować z doskonałą znajomością języka angielskiego, który jak wiemy jest językiem światowym. Dlatego naszym wyzwaniem jest przekazywanie wiedzy w taki sposób by zajęcia dawały  radość, satysfakcję i widoczne efekty. Naszym priorytetem jest Państwa sukces językowy.

Pasja
100%
Pomysł
100%
Zaangażowanie
100%
Swoboda
100%

Nasi Partnerzy

LangLion to platforma do kompleksowego zarządzania szkołą językową. Stanowi odpowiedź na nieefektywne korzystanie z wielu rozwiązań informatycznych np. kilka arkuszów kalkulacyjnych, które ze sobą nie współpracują.
langlion.com
JaTyKwiaty to kwiaciarnia, pracownia i studio dekoracji ślubnych o łącznej powierzchni 137m2. W branży florystycznej jesteśmy od 2005 roku, a od 2014 siedziba firmy mieści się w podwarszawskim Radzyminie.
jatykwiaty.pl
Akademia Młodego Hakera powstała jako wyraz niezgody na tysiące godzin spędzanych przez nastolatki w towarzystwie Playstation i Angry Birds.
mlodyhaker.pl
NOWOCZESNE KURSY JĘZYKOWE / PERSPEKTYWICZNE CERTYFIKATY CAMBRIDGE / NOWATORSKIE SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI ODKRYWCZE KURSY ZA GRANICĄ / PIONIERSKIE ROZWIĄZANIA ONLINE
lang.com.pl
REGIPIO to wydawnictwo edukacyjnych gier planszowych i karcianych do nauki języków obcych, które w niekonwencjonalny sposób wykorzystują ideę nauki poprzez zabawę.
regipio.com
Pojęcie „przyjazna słodycz”, cechuje się brakiem zbędnych dodatków, sztucznych polepszaczy, tłuszczy utwardzonych i konserwantów.
cukiernia-malgosia.pl