Jak zamówić książkę bez wychodzenia z domu?

read-316507_1280

Dzięki Mansoor Bookshop możesz zamawiać brytyjskie książki bez wychodzenia z domu 🙂

Pierwszy krok: obejrzyj propozycje na stronie lub na fanpage’u Mansoor Bookshop. Wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada.

Drugi krok: napisz do nas wiadomość na Facebooku lub na maila info@mansooracademy.edu.pl. Napisz, która książka Cię interesuje. Wybierz sposób odbioru. Osobiście możesz odebrać książkę w Mansoor Academy i zapłacić gotówką. Możesz też wybrać przesyłkę, wówczas w wiadomości podaj nam Twój adres. Jeśli wybierzesz przesyłkę, czekamy na zaksięgowanie wpłaty na konto (dane znajdziesz w zakładce kontakt i wyślemy je do Ciebie w wiadomości zwrotnej). Nie zapomnij o opłacie za przesyłkę.

Trzeci krok: dokonaj przelewu lub odwiedź Mansoor Academy.

Czwarty krok: ciesz się nową książką 🙂

 

Pokoloruj mój świat – kolorowanki nie tylko dla dzieci

   „Wildlife to colour” oraz „Art Nouveau Patterns to Colour” to kolorowanki dla dorosłych, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem.
Psycholodzy podkreślają, że kolorowanki łagodzą stres, wyciszają, ułatwiają koncentrację i porządkują myśli Dają satysfakcję z tworzenia i obcowania z bięknem. Usborne propnuje dwie serie kolorowanek: świat natury oraz serię inspirowaną dziełami sztuki. Warto wybrać dla siebie najpiękniejszy wzór na przekór jesiennej chandrze. Dodatkowo znajdziemy ciekawe opisy po angielsku, więc radość artystyczną i językową znajdziemy w jednej książce.

Seria Nature colouring books:      

 

Seria  Patterns to Colour:

  • okładka miękka
  • 32 lub 96 stron w zależności od tytułu
  • 25 x 22 cm
  • Cena (w zależności od tytułu): 30 zł, 36 zł lub 60 zł

Fingerprinting – palcosztuka na pochmurne dni

„Fingerprint activities” to książka pełna pomysłów na dzieła sztuki wykonane przy pomocy odcisków palców. Jak wypełnić wazony kwiatami? Jak przygotować słonia na paradę? Jak zorganizować ptasi koncert? Wystarczą palce i poduszeczka z tuszem w 7 kolorach, która jest dołączona do książki. Zobaczcie sami 🙂

  • twarda okładka na spirali
  • 64 strony
  • 21 x 16,5 cm
  • cena: 60 zł